Konference

Nabízíme gastronomická řešení s optimalizaci na požadavky celodenního stravování. Jsme zkušeným partnerem a tou správnou volbou, jak zpříjemnit pracovní den při konferencích, školeních.

 

Kongres, konference a seminář

Nemusíte nikam jezdit, my přijedeme za vámi, a to v rámci celé České republiky, Slovenska, nebo Německa. Postaráme se o kompletní dovoz potřebného vybavení, obsluhu na místě i úklid po akci. Dokážeme zajistit akci, při které si pochutná až 2000 lidí.

 

Kávová přestávka

Pracovně „coffee break je specifický typ občerstvení na profesní akci typu školení či konference, kdy mají účastnící krátkou pauzu na menší svačinu a studené či teplé nápoje.

 

Pracovní oběd

V rámci konferencí, čí kongresů jsme kromě drobnějšího občerstvení schopni připravit i rychlý pracovní oběd formou rautu tak, aby účastníci bez problémů stihli další program.

 

Office catering

Catering není jen drahá akce. Svačina, Coffee break, oběd, pozdní oběd, večeře nebo raut.

To vše lehce, rychle a chutně přímo ve Vaší kanceláři.

Náš catering připraví sendviče, saláty, studené mísy, dezerty, teplé obědy i nápoje.

Doručíme vše na místo včas a ve správné kvalitě. Dodávky je možné realizovat s obsluhou i bez.

Pracujte efektivně, stravujte se inteligentně.

 

Office catering nemusí být jen malé občerstvení.

 

Přímo u Vás můžeme připravit a zajistit menší, střední i větší raut. Stačí se jen domluvit, neváhejte a kontaktujte nás…

 

Neostýchejte si využít náš poptávkový formulář pro oslovení s poptávkou a my pro Vás zdarma připravíme cateringovou nabídku s kalkulací