Prostory

Neodmyslitelnou součástí svateb je i najít to správné místo pro svůj velký významy svatební den.

Místo, které zanechá hlubokou stopu v srdíčku novomanželů a nepočet zážitku v paměti hostů.

Je potřeba se zamyslet v jakém stylu si budete přát mít Vás svatební den a podle toho začít plánovat tento den.

S dovolením jsme si zde pro Vás připravili místa, která jsou pro Vás velký den ideálními:Břevnovský klášter
La Stoda Postoloprty
Skanzen Stará ves
Zámek Libouchec

Břevnovský klášter


Je součástí Benediktinského arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty v Praze-Břevnově, nejstaršího mužského kláštera v českých zemích. Tento areál nabízí církevní svatební obřady v bazilice, ale také civilní svatební obřady v Tereziánském sálu, nebo v zahradním pavilónu Vojtěška se zahradou na které lez mít venkovní obřad. V areálu kláštera se nachází i prostory ke krátkodobému pronajmu pod prelaturou kláštera, které jsou propojeny s venkovním veřejným parkem, kde lze po domluvě mít grilování se sezením do 22:00.

KONTAKTY:
Správa Břevnovského kláštera s.r.o.
e-mail: pronajmy@brevnov.cz
web: www.brevnov.cz
tel: +420 220 406 286

La Stoda Postoloprty


Krásné romantické místo v historické stodole nabízí jak místo pro obřady, tak hostiny.

KONTAKTY:
La Stoda | Svatební Stodola
e-mail: daliborkonopac@gmail.com
web: www.lastoda.cz
tel: +420 774 683 555

Skanzen Stará ves


Můžete si vybrat, kde v našem areálu si řeknete své „ano“. Bude to na vyhlídce u medvědů? Nebo váš první manželský polibek uvidí makakové? Ať to bude kdekoli, pak pro vás přistavíme kočár tažený koňmi, který vás odveze třeba do nádherného prostředí staročeského skanzenu. Jeho statek je jako dělaný pro svatební hostinu. Tady můžete všechny pozvané pohostit v opravdu působivém prostředí.

KONTAKTY:
Zoopark Chomutov, p. o.
e-mail: zoopark@zoopark.cz
web: www.zoopark.cz
tel: +420 703 149 045

Zámek Libouchec


Po roce 1989 byl zámek ve značně zchátralém stavu vrácen obci, která ho prodala. Nový vlastník nedodržel původní plány obnovy, naopak došlo k dalšímu úmyslnému poškození jedné z nejcennějších částí areálu. Naštěstí se liboucheckému stavebnímu úřadu a pracovníkům Národního památkového ústavuv Ústí nad Labem podařilo další devastaci zabránit. Současný vlastník zámku akciová společnost Polesí Střekov zahájila kompletní rekonstrukci celého dvora až do původní podoby.

KONTAKTY:
Zámek Libouchec
e-mail: ameklibouchec@seznam.cz
web: www.zameklibouchec.cz
tel: +420 733 274 980


A mnoho jiných lokací po celé České republice, Slovensku, nebo Německu.

Výběr na trhu s krátkodobými pronájmy míst je veliký, a ne všude můžete mít vlastní catering, a tak si před svatbou udělat vlastní výběrové řízení se snahou optimalizovat svůj rozpočet. Zde je opravdu na Vašem zvážení porovnat nejen umístění lokace, dostupnost a parkování, ale i nabídku služeb půjčovně mobiliáře v místě svatby. No především je potřeba se dívat na komplexnost nabídky gastronomické společnosti, porovnat nejen cenu pokrmů a nápojů, ale i gramáže chodů, pestrost nabídky a co je již zahrnuto v ceně na osobu. A my opravdu praxí víme jak na to.

Neostýchejte si využít náš poptávkový formulář pro oslovení s poptávkou a my pro Vás zdarma připravíme cateringovou nabídku s kalkulací.